O hotelu

O zemanském sídle v Lednici (německy Eisgrub) se můžeme poprvé dočíst v písemné zmínce z roku 1222, brzy na to, v polovině 13. století pak přešlo místo do majetku starobylého rodu Lichtensteinů, který je vlastnil a zveleboval až do roku 1945. Lichtensteinové vytvořili na svém panství mnoho architektonických skvostů, které dnes známe jako Lednicko – valtický areál, světově unikátní komplex staveb, rybníků a krajinářských úprav, který je od roku 1996 zapsán na seznamu UNESCO.

Od lichtensteinské éry se v Lednici nestavělo ve velkém. Veřejným stavbám chyběly vzletnost, elegance a velkorysost knížecích architektů a odvážné vize stavebníků.  To prolomil až v roce 1995 projekt hotelu Harlekin, nyní Galant Lednice, který se jasně přihlásil k lichtensteinskému odkazu svým zámeckým stylem. Zkombinoval moderní pohodlí konce dvacátého století s malebnými prvky tudorovské gotiky. V tomto duchu probíhaly i následující dostavby a rekonstrukce. I rozšíření kapacit a služeb, která tento areál čeká, je plánováno s maximálním respektem k architektuře sousedního zámku a harmonicky s ideou celého Lednicko – valtického areálu. Neklademe si za cíl vytvořit nový monument lichtensteinského panství, ale krásný a moderní hotel, který s úctou k historii a místu poskytne dechberoucí ubytování a co nejlepší služby dnešním lidem.

Věříme, že i v této době má cenu se pouštět do velkých a odvážných projektů. Že i dnes můžeme vytvořit dílo, které nás přetrvá. Děkujeme, že i vy, naši vážení a milí hosté, jste toho všeho součástí.

Hotel nabízí 50 pokojů ve 3 kategoriích s celkovým počtem 105 lůžek.

Prožijte výjimečné chvíle v srdci Lednicko-valtického areálu
Našim hostům poskytujeme celou řadu výhod
Našim hostům poskytujeme celou řadu výhod:

 50 pokojů ve 3 kategoriích s celkovým počtem 105 lůžek
 ubytování 100 metrů od zámku Lednice a zámeckých zahrad
 poloha v srdci Lednicko-valtického areálu
 relaxace v privátním wellness se saunou a vířivou vanou
 široký výběr masáží přímo v hotelu
 skvělé jídlo a prvotřídní víno 
 vlastní pivovar a možnost degustací vín
 vinný sklípek
 konferenční zázemí až pro 200 osob
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 parkování na hotelovém parkovišti
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (poplatek 300,-/noc)
 přátelský a ochotný personál

Tento web využívá soubory cookies.