Prostory a sály

Chcete své firemní akci nebo významné rodinné události zajistit dokonalé kulisy a profesionální zázemí?

Potom se nacházíte na té správné webové stránce!

Využijte našich dlouholetých zkušeností se zajišťováním kongresů, konferencí a dalších firemních akcí. Přesvědčte se, proč jsme uznávanou jedničkou mezi všemi jihomoravskými hotely v naší kategorii. Dopřejte svým hostům, partnerům i zaměstnancům akci v srdci nejkrásnější české památky UNESCO, v lednicko-valtickém areálu. Zdejší okolí je nejenom unikátní a nádherné, ale je odsud blízko do Rakouska a na Slovensko, což může velmi konvenovat účastníkům ze zahraničí.

Pro Vaše události nabízíme tři právě zrekonstruované salónky pojmenované po památkách ze souboru L-V A. Největší sál Apollon pojme až 200 lidí, salónek Hubertus poskytuje prostor až pro 80 osob a nejnověji postavený salónek Reistna má kapacitu 30 osob. Ve všech salóncích pro Vás rádi nachystáme profesionální technického vybavení (plátno, projektor, ozvučení s mikrofony, flipcharty, prezentéry a další vybavení).

Náš zkušený obchodní/event tým je zvyklý stavět akce zcela na přání a jen tak něco ho nezaskočí. Nastiňte nám svou představu a my ji ve spolupráci s Vámi rozvineme do úžasné akce, na kterou budete Vy i Vaši hosté dlouho v dobrém vzpomínat. Zajistíme Vám banketové stravování, slavnostní velkolepý raut, degustaci všech možných dobrot pevných nebo tekutých, grilovačku v zahradní restauraci, garden party u bazénu, sportovní odpoledne, piknik v zámeckém parku… . Zařídíme pro vaše hosty celodenní stravování i osvěžující coffee breaky, naplánujeme podle vašeho přání ochutnávku vín, exkurzi zámku Lednice a další památek UNESCO, návštěvu originálního vinného sklepa nebo například výlet do nedalekého historického Mikulova s komentovanou procházkou po městě a exkurzí v pivovaru.

Pošlete nám poptávku ještě dnes.

 

Konferenční místnost Divadelní sezení Školní sezení U - sezení Ženeva Banketové sezení Cocktail/Recepce
Apollón 170 100 50 60 120 150
Hubertus 80 60 30 36 50 80
Reistna 50 30 20 26 - -

 

NABÍDKA BANKETOVÝCH SLUŽEB

NABÍDKA SKUPINOVÝCH MENU

 

 

ZASLAT POPTÁVKU


Tento web využívá soubory cookies.