Zahradní restaurace

V letních měsících Vás rádi přivítáme v naší zahradní restauraci. Ať už jste ubytovaný host, výletník nebo cyklista, jistě Vám přijde k chuti čerstvě grilovaný steak, vyhlášené klobásky z nedalekého řeznictví v Podivíně, grilovaná zeleninka, náš vyhlášený osvěžující zelno-křenový salát, polévka nebo některá z tradičních českých „hotovek“. I zde poznáte rukopis našeho šéfkuchaře, který ručí za lokálnost, čerstvost a kvalitu všech pokrmů.

Letním vedrům můžete úspěšně vzdorovat s přispěním našeho vychlazeného domácího piva Galant, našimi svěžími víny nebo čerstvě připravenou limonádou s právě natrhanými bylinkami.

V zimě zde pořádáme tradiční moravské zabíjačky. Nejčerstvější možné vepřové dobroty můžete ochutnat za doprovodu živé hudby – harmonikáře nebo cimbálky. A zapít některou z vynikajících lokálních pálenek.

Naše zahradní restaurace je také velmi oblíbeným místem pro pořádání firemních večírků a oslav. Rádi k nim zajistíme i doprovodný program – živou hudbu, degustace vín či destilátů a další rozličné kratochvíle.


Otevírací doba:

 Od října do dubna je zahradní restaurace uzavřena. Budeme se na Vás těšit zase v létě.ZOBRAZIT MENU RESTAURACE

Tento web využívá soubory cookies.